Standart ve Özel
                      Yay Üretiminde 30.yıl

Şahin Çelik Yay Müh.Nak.San.Tic.

  Sahin Çelik Yay- Mühendislik Makina San ve Tic


1993 yilinda kurulan Sahin Çelik Yay, basarili geçmisiyle Türkiye'nin önde gelen firmalari arasinda yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
 
Şahin Çelik Yay , yay üretimi konusunda başarılarını ispatlamış, gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendisini sürekli yenilemiş ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı temel ilke edinmiştir. 
 
Sahin Çelik Yay 'in ulastigi basarisinin  arkasinda, müsteri odakli ve verimliligi merkez alan bir yönetim yaklasimi vardir.
 
Bu yaklasim, sadece maddi kazanimlarla degil, bütün toplumun yararlandigi ve yararlanacagi kurumsal yurttaslik bilinciyle iç içe gelismektedir. Sahin Çelik Yay hizmetlerini her zaman için müsteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadir. 
 
Firmamiz ; Baski Yayi, Baglanti Parçalari, Çekme Yayi, Disk Yayi, Firketeler, Formlu Teller, Helezon Yaylar, Kalip Yaylar, Konik Yaylar, Kurma Yayi, Külah Yaylar, Lama Yaylar, Özel Segmanlar, Özel Üretim, Yayli Pimler, Zemberek Yaylar üreterek faaliyet göstermektedir. Yay üretimi konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız da üretimimiz , 0,20 mm tel çapından 5,00 mm tel çapına kadar CNC makinalarda  – 0,50 mm tel çapından 14,00 tel çapına kadar mekanik ve yarı otomatik makinalarımızda  yapılmaktadır.


     2013 Copyright © Şahin Çelik Yay Her Hakkı Saklıdır... Web Tasarımı Fastener EurAsia
Web Tasarımı webtasarimturkey